Projekt domu pod Warszawą

PROJEKT DOMU: DLA MIŁOŚNIKÓW MINIMALIZMU

Projekt domu

Lokalizacja: pod Warszawą
Powierzchnia: 170 m2
Status projektu: W realizacji
Projekt domu: Domy z wizją – pracownia projektowa

Projekt domu powstał z myślą o stworzeniu minimalistycznej, lecz ciepłej przestrzeni dla powiększającej się rodziny, dwóch psów oraz kota. Młoda para okazała się być wielkimi fanami prostych, a jednocześnie eleganckich form we wnętrzach. Ograniczyliśmy więc ilość mebli, dodatków i innych dekoracji dla zachowania równowagi. Królują tu biele, szarości skontrastowane z ciepłem drewna.

Układ domu musiał ulec zmianie – tak by sprostać wymaganiom użytkowników. Wydzieliliśmy strefę ogólnodostępną od prywatnej, zamykanej na określony czas drzwiami przesuwnymi, wykonanymi ze sklejki. Owe drzwi stanowią również konstrukcję garderoby. W garderobie zastosowano system Algot, z Ikei. Ten niedrogi system pozwala na pełną dowolność jeśli chodzi o wyposażenie szafy.

Na antresoli zawieszonej nad jadalnią znajduje się domowe biuro. Schody nie tylko łączą poziomy, ale także stanowią niezwykle funkcjonalny mebel, w którym Pan domu pomieścił wszystkie stworze elektroniczne sprzęty.

W pokoju dziecka zaprojektowaliśmy wysoką zabudowę, która mieści łóżko wraz z pojemnymi szufladami oraz część z biurkiem i półkami.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!